ikmec

آموزش فالوور شدن در نتورک مارکتینگ


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

🔷 آموزش فالوور شدن در نتورک مارکتینگ | کانون خرد PDF بخش تبلیغات : 🌟 ۱- تکنیک های اصولی فالوور شدن 🌟 ۲- اصول پیگیری در نتورک 🌟 ۳- انواع فالو های احساسی نتورک 🌟 ۴- فالو ایمانی در نتورک باینریقیمت : ۳۱.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


آموزش فالوور شدن در نتورک مارکتینگ : وقتی کسی برای بررسی پیشنهادات شما وقت بگذارد، پیگیری آنها بسیار مهم می شود. اگر می خواهید فروش داشته باشید، باید سرنخ های خود را ببندید. اما، شما همچنین نمی خواهید به کسی که به محصولات شما علاقه مند است حمله کنید یا به تیم شما بپیوندید و آنها را با اطلاعات بمباران کنید. مهم است که علاقه آنها را به یک میل شدید برای خرید تبدیل کنید.

روشی که یک مشتری را دنبال می کنید ممکن است همان استراتژی باشد که برای جذب مشتری دیگر استفاده می کنید. اما، توسعه یک سیستم پیگیری می‌تواند به شما کمک کند تا بیشتر سرنخ‌ها را جذب کنید. سپس، می توانید به نگرانی های هر مشتری به صورت جداگانه رسیدگی کنید.

هر چه تعداد دفعات بیشتری از سیستم پیگیری خود استفاده کنید، اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت و فروش بیشتری خواهید داشت. فقط زمان و تمرین می خواهد. این نکات را برای بهبود تکنیک فروش خود بررسی کنید.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش تبلیغات


کمی آشنایی با آموزش فالوور شدن در نتورک

اگر مشتریان شما احساس می کنند که به فروش نیاز دارید، در جهت مخالف حرکت می کنند. شما باید با مشتریان بالقوه خود طوری رفتار کنید که به آنها نیاز ندارید، بلکه به آنها نشان دهید که محصولات یا خدمات شما برای آنها ارزش ایجاد می کند.

آموزش فالوور شدن در نتورک مارکتینگ : به خاطر داشته باشید که کسب و کار شما با یا بدون یک مشتری خاص در حال رشد خواهد بود. موفقیت شما این نیست که همه فروش ها را به خانه بیاورید، بلکه بیشتر از آن که از دست بدهید، برنده شوید.

لینک مفید : بخش انگیزشی

مطمئن شوید که سرنخ‌های شما می‌دانند که به آنها فرصتی را ارائه می‌دهید – چه این که به شبکه شما بپیوندید یا از آن خرید کنید.

خود را تحت کنترل قرار دهید

هنگامی که در حال پیگیری یک سرنخ هستید، مهم است که کنترل مکالمه را حفظ کنید. اجازه ندهید کسی به شما بگوید که وقتی وقت داشته باشد با شما تماس خواهد گرفت. بعید نیست اتفاق بیفتد اگر مشغول شوند، اول به دیگر اولویت های خود می پردازند.

درعوض، باید زمان مشخصی را برای پیگیری یک سرنخ تعیین کنید – چه حضوری یا تلفنی.

آموزش فالوور شدن در نتورک مارکتینگ : بهترین قانون سرانگشتی این است که در ۲۴ ساعت آینده زمان ملاقاتی را بخواهید که برای آنها مفید باشد، به این ترتیب می دانید که آنها زمانی را برای صحبت در مورد محصولات و خدمات شما اختصاص خواهند داد و قرار ملاقات ذهن آنها را از بین نخواهد برد. .

لینک مفید : شبکه سازی باینری

نه تنها برای تنظیم برنامه حرفه ای به نظر می رسید، بلکه نسبت به وقت طرف مقابل نیز مؤدبانه رفتار می کنید.

بپرسید که آنها چه چیزی را در مورد محصولات شما دوست داشتند

هنگامی که برای پیگیری یک سرنخ برای کسب و کار جدید یا برای پیوستن شخصی به شبکه شما تماس تلفنی برقرار می کنید، ممکن است ادامه گفتگو دشوار باشد.

آموزش فالوور شدن در نتورک مارکتینگ : یکی از بهترین مکان‌ها برای شروع این است که از رهبر بپرسید چه چیزی را در مورد محصولاتی که ممکن است در گذشته به آنها فروخته‌اید، دوست داشته باشند. به این ترتیب، به‌جای ایجاد یک بازاریابی طولانی مدت، می‌توانید درباره ویژگی‌های محصولات خود صحبت کنید که ارزش مشتری را به ارمغان می‌آورد.

این یک راه عالی برای شروع مکالمه با یک نکته مثبت است. سپس، می‌توانید راه‌هایی بیابید تا به آنچه که قبلاً در مورد محصولات شما می‌پسندند، برای فروش بیشتر آن‌ها را جذب کنید.

لینک مفید : آبجکشن های نتورک مارکتینگ

اطمینان حاصل کنید که با پرسیدن نظر مشتریان در مورد محصولات شما از شروع گفتگو خودداری کنید. این باعث می شود که آنها به چیزهایی که دوست ندارند نیز فکر کنند.

آموزش فالوور شدن در نتورک مارکتینگ : اما، اگر کسی ابراز نگرانی کرد، مطمئن شوید که اطلاعاتی در دسترس دارید تا نگرانی‌های او را برطرف کنید و در آینده کسب‌وکارش را دوباره به دست آورید.

برای لغو آماده باشید

ایستادن برای هر چیزی بد است. اما، وقتی نوبت به یک قرار ملاقات با یک مشتری بالقوه می‌رسد، این ضربه می‌تواند واقعاً دردناک باشد. ممکن است از خود بپرسید – چرا این شخص وقتی می‌گوید پاسخ تلفنش را نمی‌دهد؟

آموزش فالوور شدن در نتورک مارکتینگ : متأسفانه، مهم نیست که چقدر فروشنده خوبی باشید، گاهی اوقات مجبور خواهید بود از جای خود بلند شوید. آماده باشید که مردم به تلفن پاسخ ندهند و اجازه ندهید که شما را از کار بیاندازد.

فقط پس از گذاشتن یک پیام، به سرنخ بعدی خود بروید. اگر کسی تماس نگرفت، می‌توانید در همان ساعت روز بعد با او تماس بگیرید اما پیامی نگذارید. شما نمی خواهید آنها فکر کنند که شما از فروش ناامید هستید.

لینک مفید : آموزش فالو و پیگیری در نتورک مارکتینگ

لغو تنها بخش دیگری از بازی است. اگر باید نامی را از لیست خود حذف کنید، اشکالی ندارد. این به معنای اتلاف زمان کمتر در آینده خواهد بود.

با اعتبارسنجی با مشتریان از حصار صحبت کنید

وقتی به شخصی در مورد خرید محصول یا پیوستن به تیم خود مراجعه می کنید، برخی از افراد هیجان زده می شوند و می خواهند فورا ثبت نام کنند، برخی دیگر نه می گویند و توضیحی طولانی در مورد اینکه چرا بازاریابی شبکه ای نمی تواند برای آنها کارساز باشد به شما می دهند.

آموزش فالوور شدن در نتورک مارکتینگ : اما، اکثر افرادی که به آنها نزدیک می‌شوید در حصار خواهند بود – به خصوص اگر قبلاً درباره شرکتی که در آن کار می‌کنید یا محصولات و خدمات آن چیزی نشنیده باشند.

اگر اینطور است، و شخصی از شما می خواهد که درباره کسب و کار شما بیشتر بداند، مهم است که اطلاعات مناسبی را برای تأیید فروش خود به او بدهید.

لینک مفید : بخش روانشناسی

آنها به دنبال شما هستند تا به آنها بگویید چگونه محصول یا خدمات شما می تواند برای آنها ارزش ایجاد کند. آنها همچنین ممکن است از شما بخواهند که دلیل برتری محصولات شما نسبت به سایر محصولات در بازار را مشخص کنید.

آموزش فالوور شدن در نتورک مارکتینگ : برای متقاعد کردن بهتر آنها برای خرید، از خود بپرسید: “در مقیاس ۱ تا ۱۰، این شخص در فرآیند تصمیم گیری خود کجاست؟”

هیچ کس را در مورد چیزی که ارائه می دهید احساس ولرم نکنید.

اگر به نظر می رسد فردی علاقه مند به یادگیری بیشتر است، او را به او نزدیک تر کنید. در نظر بگیرید که یک جلسه برای آنها با یک نفر از افراد بالادست خود ترتیب دهید یا شخصاً با آنها ملاقات کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد شرکت خود به آنها نشان دهید.

آموزش فالوور شدن در نتورک مارکتینگ : به این ترتیب، شما از تمام ابزارهای در دسترس خود استفاده می کنید و می توانید بر روی ایجاد یک تاثیر اولیه مثبت تمرکز کنید.

یک تاریخ برای پیگیری دیگر ایجاد کنید

گاهی اوقات پیگیری نیاز به پیگیری دیگری دارد. و وقتی این اتفاق می افتد، کاملاً خوب است.

بیشتر مردم قبل از اینکه بتوانند تصمیمی بگیرند، نیاز دارند تا محصولات و خدمات شما را به طور مکرر در معرض دید قرار دهند.

مهم نیست که یک مشتری بالقوه به چند مورد نیاز دارد، قرار ملاقات بعدی را تنظیم کنید و با نگرش درست به آن نزدیک شوید.

لینک مفید : نتورک مارکتینگ

این زمانی خواهد بود که اطلاعات کافی به آنها می دهید. این زمانی خواهد بود که ارزش محصولات خود را نشان می دهید. این زمانی خواهد بود که شما یک فروش انجام می دهید.

زمانی که زمان مناسب است، تصمیم بگیرید

پیگیری با سرنخ ها بخش بزرگی از هر طرح بازاریابی شبکه ای است. اما، تا زمانی که از مشتری بالقوه خود بخواهید خریدی انجام دهد، آنها فقط یک سرنخ باقی می مانند.

آموزش فالوور شدن در نتورک مارکتینگ : پس از اینکه به همه سؤالات یک نفر در مورد محصولات یا خدمات خود پاسخ دادید، در نظر بگیرید که مکالمه را به سمت آنچه که برای شروع آن شخص لازم است هدایت کنید.

از آنها سؤالاتی بپرسید مانند:

  • بنابراین، آیا این را فرصتی برای خود و خانواده‌تان می‌دانید؟
  • آیا آماده اید که فوراً شروع کنید؟
  • چه کاری می توانم انجام دهم تا به شما کمک کنم تا برای شروع کسب و کار خود آماده شوید؟

پشتیبانی و منابعی را که از شرکت و شرکت شما در دسترس مشتریان بالقوه شما هستند، روشن کنید تا بتوانند ارزش کار خود را ببینند.

برای راهنمایی بیشتر در مورد کسب و کار بازاریابی شبکه ای

راه اندازی یک کسب و کار بازاریابی شبکه ای چیزی فراتر از تامین سرنخ ها و پیگیری است. اما، این عامل اصلی موفقیت شماست.

در Kalypso، ما یک برنامه بازاریابی شبکه ای ارائه می دهیم که می تواند به شما در سازماندهی و پیگیری سرنخ های خود با برچسب های سفارشی، یادآوری ها، اسکریپت های مشتری و موارد دیگر کمک کند.

آموزش فالوور شدن در نتورک مارکتینگ : ما همچنین از حساب‌های چند شبکه‌ای پشتیبانی می‌کنیم، بنابراین چه برای یک یا چند شبکه بفروشید، می‌توانید مشتریان و مشتریان احتمالی خود را سازماندهی کنید.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : follow-through-with-follow-up-tips-advice-to-grow-your-network-marketing-business


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


هدایت | فال قهوه