ikmec

آموزش فالو و پیگیری در نتورک مارکتینگ


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

🔷 آموزش فالو و پیگیری در نتورک مارکتینگ | کانون خرد PDF بخش تبلیغات : 🌟 ۱- تکنیک های حرفه ای فالو 🌟 ۲- پیگیری تیم 🌟 ۳- جزوه پیگیری در نتورک 🌟 ۴- فالو ایمانی در نتورک باینری 🌟 ۵- فالو های احساسی نتورکقیمت : ۳۱.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


پیگیری احتمالی مشکل است. شما باید جرات و شهامت برای رسیدن به یک بار دیگر را به دست آورید. شما باید خود را برای خطر رد شدن آماده کنید. همچنین باید بدون نیاز به ظاهر پیشنهادی ارائه دهید.

آموزش فالو و پیگیری در نتورک مارکتینگ : وقتی موارد زیادی وجود دارد که ممکن است اشتباه پیش برود، نادیده گرفتن پیگیری آسان است. با این حال، اگر در تلاش برای توسعه یک شرکت بازاریابی شبکه ای هستید، این یک اشتباه بزرگ است. اگر از دیگران دعوت می‌کنید تا به شبکه خود بپیوندند، همانطور که در این مقاله توضیح داده شد، بسیار مهم است که پیگیری کنید.

پس از آن، دیدگاه متفاوتی برای پیگیری خواهید داشت. از آنجا که دنبال کردن کار سختی نیست که بتوان از آن ترسید. این یک فرصت هیجان انگیز با امکانات بی حد و حصر است.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش تبلیغات


کمی آشنایی با آموزش فالو و پیگیری در نتورک مارکتینگ

چرا پیگیری در بازاریابی شبکه ای بسیار مهم است؟ اعتماد همه چیز است – از طریق پیگیری ایجاد می شود اگر بتوانید یک مشتری بالقوه را در اولین جلسه ببندید، قدرت بیشتری برای شما دارد! با این حال، متوجه خواهید شد که برخی از مشتریان بالقوه نگران کننده هستند.

آموزش فالو و پیگیری در نتورک مارکتینگ : آنها ابتدا باید با یکی از اعضای خانواده صحبت کنند یا بگویند: “در مورد آن فکر خواهم کرد.” این به این دلیل است که افراد متناسب با سطح اعتمادی که به شما دارند، به شما تجارت پیشنهاد می کنند.

لینک مفید : بخش انگیزشی

پیگیری، پیوند اعتماد بین شما و مشتری احتمالی را تقویت می کند و آنها را آرام می کند. این به شما فرصتی دوباره می دهد تا به سؤالات آنها پاسخ دهید و توضیح دهید که پیوستن به آنها چه سودی خواهد داشت.

پیگیری به شما امکان می دهد زمان بیشتری را با فرد بگذرانید که به تقویت پیوند کمک می کند. اگر به شما ایمان داشته باشند احتمال بیشتری وجود دارد که به آن بپیوندند. پیگیری می تواند به شما کمک کند حتی بیشتر از این اعتماد ارزشمند و ضروری به دست آورید. بازاریابی شبکه ای بدون اعتماد بسیار دشوارتر است.

آموزش فالو و پیگیری در نتورک مارکتینگ : همه چیز در مورد شناخت مشتری بالقوه شماست – پیگیری به شما در مورد آنها آموزش می دهد. آیا تا به حال ایده های زیر را در طول روز تجربه کرده اید:

 • “من کنجکاو هستم که ببینم چه اتفاقی برای آن یک مشتری افتاده است.”
 • آیا آنها می خواهند بخشی از آن باشند؟
 • “آیا آنها به سادگی بی علاقه هستند؟”

به جای نگرانی و حدس و گمان، احتمال را دنبال کنید. یک پیگیری اطلاعات بیشتری در مورد وضعیت به شما ارائه می دهد. در نتیجه، می توانید بر اساس حقایقی که جمع آوری کرده اید، تصمیم بگیرید.

لینک مفید : نتورک مارکتینگ

اگر متوجه شدید که مشتری بالقوه علاقه مند است و در عین حال نگران است، باید پیشتاز را دنبال کنید. با این حال، اگر می بینید که فرد علاقه ای ندارد، باید او را رها کنید و به دنبال سرنخ های دیگر بروید. تا زمانی که بیشتر تحقیق نکنید نمی دانید چه کاری انجام دهید. یک پیگیری از هر گونه سستی مراقبت می کند و به شما این امکان را می دهد که روی ادامه کار تمرکز کنید.

ماندن در بالای ذهن یک امر ضروری است

مردم مشغول هستند. آنها خانواده، شغل و سایر تعهدات دارند. علاوه بر این، شرکت های مختلفی برای جلب توجه آنها رقابت می کنند. مردم مستعد این هستند که حواسشان پرت شود و پیشنهاد شما را فراموش کنند.

آموزش فالو و پیگیری در نتورک مارکتینگ : وقتی به آن فکر می کنید همین اتفاق برای شما می افتد. آیا تا به حال پیشنهاد کسی را کاملا فراموش کرده اید و پیام او را نادیده گرفته اید؟ تا زمانی که با شما تماس نگیرند دیگر به آن فکر نمی کنید.

اگر می خواهید یک شرکت بازاریابی شبکه ای موفق را اداره کنید، باید یک رویکرد پیگیری موثر داشته باشید. بسیاری از مشتریان بالقوه فوراً بله نمی گویند، اما با یک سیستم پیگیری خوب مدیریت شده، در این امکان تجدید نظر خواهند کرد و ارزش پیوستن به شما و شرکت MLM خود را خواهند دید.

برای پیگیری داده های خود را مرتب و ساده نگه دارید

هر هفته، شما باید یک «سطل پر» از مشتریان احتمالی برای پیگیری داشته باشید. با این حال، بسیار مهم است که در تماس اولیه خود، اطلاعات حیاتی خاصی از این افراد بالقوه به دست آورید. این اطلاعات به شما در مرتب سازی آنها کمک می کند:

 • سن
 • حرفه فعلی
 • وضعیت خانوادگی
 • وضعیت مالی
 • سطح علاقه به فرصت
 • تجربه در بازاریابی چند سطحی

سپس می توانید آنها را در پوشه های پیگیری قرار دهید و از اطلاعات برای ایجاد اسکریپت های پیگیری شخصی برای هر کاربر استفاده کنید.

لینک مفید : شبکه سازی

بهترین روش CRM بازاریابی شبکه ای را بیابید و از آن استفاده کنید

سازماندهی و در دسترس نگه داشتن داده های خود به صورت هماهنگ بسیار مهم است.

آموزش فالو و پیگیری در نتورک مارکتینگ : هنگامی که با افراد زیادی برای رشد کسب و کار خود سروکار دارید، به دست آوردن اطلاعات مناسب و به آسانی در دسترس بسیار مهم است و دقیقاً همان جایی است که به یک نرم افزار CRM خوب طراحی شده برای MLM یا برنامه تلفن همراه نیاز دارید که به شما کمک می کند تمام داده ها را به صورت سیستماتیک ذخیره کنید. ، ایمن و آماده هر زمان که نیاز داشته باشید.

برای فالو و پیگیری ناامید نباش

دو روش برای نزدیک شدن به یک پیگیری احتمالی وجود دارد…

 • برای رشد در زندگی به آنها نیاز دارید
 • آنها برای رشد در زندگی به راهنمایی شما نیاز دارند

اگر به جلسه بعدی بروید و فکر کنید که به آنها نیاز دارید، قبل از شروع شکست خورده اید. زیرا شما به شیوه ای ناامیدانه عمل خواهید کرد.

آموزش فالو و پیگیری در نتورک مارکتینگ : اگر شما اعتماد به نفس داشته باشید و جلسه را با این ذهنیت شروع کنید که به شما نیاز دارد و اگر نه بگویید، کمترین آسیبی به شما نخواهد زد، توجه بیشتری خواهد کرد.

به قول خود پایبند باشید – تعهد باعث ایجاد اعتماد می شود

این نکته مهمی است که باید به خاطر بسپارید! اگر به مشتری احتمالی بگویید که در یک زمان یا تاریخ خاص با آنها تماس می گیرید، یا آنها را در یک مکان خاص در یک زمان خاص می بینید، پیگیری کنید!

آموزش فالو و پیگیری در نتورک مارکتینگ : وقتی یک مشتری بالقوه ببیند که شما در این مورد به قول خود عمل می کنید، باور می کند که در مورد سایر موارد نیز به قول خود عمل خواهید کرد. در واقع، من احساس می‌کنم که این باید به طور کلی یک تمرین باشد، نه فقط برای پیگیری.

هر کسی که به تعامل با شما ابراز علاقه کند، مستحق توجه بی‌نظیر شماست. در نتیجه، پیگیری را جزء کلیدی برنامه بازاریابی شبکه ای خود قرار دهید.

آموزش فالو و پیگیری در نتورک مارکتینگ : اگر دنبال کردن را تمرین نکنید، در خطر از دست دادن امکانات مهم شبکه هستید. چیزی که شما نیاز دارید یک CRM است که به شما کمک می کند در مورد سرنخ ها و مشتریان بالقوه خود و پیگیری های برنامه ریزی شده خود مطلع و به روز بمانید. اکنون با Simpleprospect CRM شروع کنید و به تجارت بازاریابی شبکه ای خود انرژی دهید.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : network-marketing-business-followup


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


هدایت | فال قهوه