ikmec

شبکه سازی باینری


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

🔷 شبکه سازی باینری | کانون خرد PDF بخش تبلیغات : 🌟 ۱- ضعف و نقاط قوت این نوع شبکه سازی 🌟 ۲- نحوه ی پاداش دهی در پلن باینری 🌟 ۴- نکات کلیدی در شبکه سازی باینریقیمت : ۳۰.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


شبکه سازی باینری : باینری محبوب ترین طرح بازاریابی شبکه ای با فرصت های رشد سریع است. طرح دوپایه با تشویق به کار تیمی با پاداش های جذاب، رشد تجارت و توزیع کننده را متعادل می کند. شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای با طرح جبران باینری از یک نرم‌افزار MLM باینری برای مدیریت مؤثر و خودکارسازی فرآیندها و عملیات خود استفاده می‌کنند. این نرم افزار می تواند فرآیندهای بازاریابی، جستجو، استخدام، آموزش و پرداخت را با موفقیت خودکار کند.

باینری به عنوان یک طرح جبرانی تعریف می شود که از دو پایه (پای چپ و پای راست) یا زیر درختان زیر هر توزیع کننده تشکیل شده است. با افزودن زیردرخت ها، یک درخت دودویی تشکیل می شود. اعضای جدیدی که پس از آن‌ها به آن‌ها ملحق می‌شوند، به خطوط پایین یا سطح تجاری بعدی منتقل می‌شوند.

این روند تا سطوح یا اعماق نامحدود ادامه می یابد. درک عملکرد طرح بازاریابی باینری آسان است که به توزیع کنندگان کمک می کند افراد بیشتری را به شبکه جذب کنند. بنابراین استخدام یا فروش افزایش می یابد که رشد و فرصت های تجاری را نیز بهبود می بخشد.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش تبلیغات


کمی آشنایی با شبکه سازی باینری

طرح MLM باینری یک استراتژی جبرانی بازاریابی شبکه ای است که توسط بسیاری از شرکت های MLM برتر استفاده می شود. اعضای جدیدی که توسط توزیع کنندگان حمایت می شوند در سمت چپ یا راست اضافه می شوند. با افزودن دو عضو جدید در دو طرف زیر درخت، یک درخت باینری تشکیل می شود.

شبکه سازی باینری : تمام اعضای جدید ارجاع شده پس از تشکیل یک درخت باینری به خطوط پایین ریخته می شوند.

توجه: توزیع کنندگان با خرید بسته ثبت نام بخشی از طرح باینری می شوند. بسته ثبت نام در اینجا به معنای خدمات یا لیستی از محصولات است. توزیع کننده بسته را خریداری می کند و بخشی از شرکت MLM باینری می شود.

لینک مفید : بخش روانشناسی

توزیع‌کننده X از A حمایت می‌کند و توزیع‌کننده A سپس یک عضو جدید B را حمایت می‌کند. B به موقعیت یا پای چپ A در درخت باینری اضافه می‌شود.

توزیع کننده B عضو جدیدی است که توسط A حمایت می شود و او عضو مستقیم پایین خط است. سپس توزیع کننده A عضو دیگر C را به پای راست خود اضافه می کند.

شبکه سازی باینری : درخت دودویی توزیع کننده A تشکیل می شود و او کمیسیون می گیرد. یک عامل مهم را فراموش نکنید، توزیع کننده C به سمت راست اضافه شد زیرا او آن موقعیت را به دلیل خالی بودن انتخاب کرد. در اینجا، توزیع کننده A “حامی” و همچنین “والد” B & C است.

مورد ۲: توزیع‌کننده A توسط توزیع‌کننده X حمایت مالی می‌شود. توزیع‌کننده A سپس از یک عضو جدید، B حمایت می‌کند. اما B در سمت چپ مستقیم اضافه نشد زیرا قبلاً توسط توزیع‌کننده Y با حمایت X خریداری شده بود.

در اینجا، توزیع کننده Y به موقعیت خالی بعدی یعنی در سمت چپ A منتقل شد. حامی Y X است اما والدین A است.

حامی شخصی است که عضوی را به شبکه ارجاع داده است، در حالی که والدین شخصی است که عضوی به عنوان downline به او وارد می شود.

شبکه سازی باینری : بنابراین، این یک تصویر واضح به دست می دهد، خطوط پایین زیر یک گره ممکن است از تلاش های او به نام خطوط مستقیم یا از تلاش ها یا ارجاعات بالا باشد. توزیع کننده B در پای راست اضافه شد. اکنون درخت باینری توزیع کننده A تشکیل شده است.

لینک مفید : بخش آموزشی

اطلاعات دیگری که از اینجا دریافت می کنیم این است که یک درخت دودویی ممکن است بر اساس تلاش/ارجاعات خود آنها یا از اعضایی که از خطوط بالا سرازیر شده اند تشکیل شود.

یک درخت باینری هرگز کامل نمی شود، در واقع بی نهایت است. با این حال، هنگامی که پای چپ و راست پر می شود، یک درخت دوتایی تشکیل می شود.

اکنون ممکن است یک سوال در ذهن شما ایجاد شده باشد – آیا درخت دودویی می تواند تنها از تلاش های uplines تشکیل شود؟ اجازه دهید آن قسمت را با همان مثال پوشش دهیم.

شبکه سازی باینری : توزیع کننده X از دو عضو جدید A و X1 حمایت می کند. همانطور که خالی بودند روی پای چپ و راست اضافه می شوند. سپس توزیع کننده A یک عضو جدید B را به سمت راست مستقیم حمایت می کند. در همین حال، توزیع کننده X از Y & Z حمایت مالی کرده است.

نحوه اضافه شدن اعضای جدید در اینجا را ببینید، Y در سمت چپ زیر A اضافه شد، اما Z در پایین سمت راست به X1 اضافه شد. توزیع کننده X می تواند Y را در پای چپ زیر A اضافه کند اما نه در پای راست. برای درک دلیل، باید محل قرار دادن یا پرکردن پای راست و چپ را دقیقاً بشناسید.

لینک مفید : بخش انگیزشی

پای چپ و راست X در تصویر بالا نشان داده شده است. موقعیت اشغال شده توسط B، پای راست A است اما نه X. پای راست X همیشه روی موقعیت های سمت راست زیر X1 ریخته می شود.

شبکه سازی باینری : کمیسیون های دودویی بر اساس حجم فروش به دست آمده توسط توزیع کننده و همچنین درصدی از حجم فروش از خطوط پایین دریافت می شود. معیارها توسط شرکت های طرح باینری تعیین می شود.

حتی اگر درخت دودویی واقعاً شکل نگیرد، می‌تواند رخ دهد. این سناریوی دیگری است که باید در نظر گرفت.

سناریویی را در نظر بگیرید که در آن توزیع‌کننده A از دو عضو جدید، B&C، فقط در سمت چپ حمایت می‌کند. اکنون، B در پای چپ مستقیم و C به سمت چپ مستقیم B به عنوان سرریز اضافه می شود.

لینک مفید : نتورک مارکتینگ

نوع دیگری از سرریز زمانی رخ می دهد که پای راست و چپ مستقیم کامل می شود و اعضای جدید به سطوح بعدی قرار می گیرند. در مورد فوق، Y و Z نمونه هایی از سرریز معمولی هستند.

شبکه سازی باینری : توزیع کننده X با تشکیل یک درخت باینری از A & X1 حمایت کرد. پس از آن، اعضای بعدی به طور خودکار به موقعیت های بعدی منتقل می شوند. این یک سرریز معمولی است.

ترجیحات سرریز باینری

هنگامی که یک توزیع کننده با حمایت مالی از دو عضو، سطح اول یک درخت دودویی را تکمیل می کند، اعضای بعدی به طور خودکار به سطح موجود بعدی منتقل می شوند. با این حال، ترجیحات سرریز از یک شرکت MLM باینری به شرکت دیگر متفاوت است.

شبکه سازی باینری : ریزش شدید چپ یا راست شدید: تنظیمات برگزیده سرریز را می توان روی پای چپ یا راست تنظیم کرد. اکثر شرکت ها این گزینه را برای فعال کردن توزیع کنندگان انتخاب می کنند. آنها فقط زمانی کمیسیون دریافت می کنند که با فروش روی پاهای جفت، درخت را متعادل کنند.

لینک مفید : حل آبجکشن

این امر تلاش گروهی را ارتقا می دهد و حجم فروش خوبی را به دست می آورد.

سمت ضعیف‌تر/سرریز شدن پای پرداخت: اعضای جدیدی به قسمت ضعیف اضافه می‌شوند، بسته به کمترین حجم فروش، ممکن است چپ یا راست باشد.

این اولویت به مدیر کسب و کار کمک می کند تا حجم فروش را متعادل کند زیرا اعضای جدید فروش بیشتری را اضافه می کنند.

ریزش متعادل: این ترجیح ریختن درخت را از قبل در نسبت ۱:۱ متعادل می کند. اعضا بر اساس ترکیبات چپ-راست اضافه خواهند شد.

شبکه سازی باینری : درخت چند مرکزی / ریختن موقعیت چندگانه: یک بسته اتصال ممتاز ممکن است یک توزیع کننده دارای چندین مرکز تجاری / موقعیت های عضو در یک درخت باینری باشد.

لینک مفید : شبکه سازی

سه موقعیت اول یک درخت را تکمیل می کنند و بقیه موقعیت ها به موقعیت های فوری بعدی ریخته می شوند. این نوع گزینه ریختن در صورتی ارائه می شود که بسته پیوستن از شرکت های باینری موقعیت های متعددی را در درخت باینری ارائه دهد.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : binary-mlm


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


هدایت | فال قهوه